X Nie pokazuj więcej
Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.
Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w polityce prywatności

W związku z przebudową sklepu internetowego jest on aktualnie nieczynny.
Zapraszamy na nasze aukcje allegro. Link do aukcji znajduje się w górnym menu.

Kamienie zawsze nas fascynowały. Nic dziwnego, towarzyszą one człowiekowi od zarania dziejów. Wraz z rozwojem ludzkości znajdowały coraz to nowsze zastosowanie. Przez tysiąclecia potrafiliśmy znakomicie wykorzystywać je do własnych celów. Wystarczy wspomnieć tu chociażby o posługiwaniu się nimi podczas polowań, krzesaniu ognia czy wykonywaniu pierwszych, prymitywnych narzędzi. To było na początku. Następnie przyszła pora na budowle z kamienia, barwniki mineralne, wspaniałą biżuterię i wyroby wykonane z drogocennych kruszców i cudownych minerałów. Obecnie kamienie i minerały są również wszechobecne w wielu dziedzinach naszego życia.

Kamienie i minerały to surowiec trwały i niezwykle dekoracyjny. Wyroby z nich wykonane są wyjątkowe i w większości przypadków niepowtarzalne. W przeciwieństwie do wszech otaczającego nas plastiku stanowią dla ich posiadacza wymierną i materialną wartość. Udekorują wnętrze twojego mieszkania jak również znakomicie sprawdzą się jako prezent bądź upominek.

 

KopalniaPrezentów.com to sklep oferujący swoim klientom biżuterię i wyroby wykonane w większości przypadków z naturalnych kamieni. Część produktów z naszej oferty to wyroby wytwarzane ręcznie w  odległych zakątkach naszego globu. W naszej ofercie znajdują się też dekoracyjne kamienie i minerały zarówno w naturalnej formie jak i poddane obróbce. KopalniaPrezentów.com to dobry pomysł na prezent. Zapraszamy.