X Nie pokazuj więcej
Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.
Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w polityce prywatności
Regulamin Sklepu


Korzystanie z usług naszego sklepu oznacza akceptację poniższego regulaminu:

 

Właścicielem sklepu internetowego Kopalnia Prezentów jest firma Mente et Malleo z siedzibą w Alwerni przy ulicy Leśnej 12.

NIP 675-103-28-02, REGON 852522055

Pełne dane teleadresowe:

Mente et Malleo, Ul. Leśna 12, 32-566 Alwernia

Dział obsługi klienta Tel. 783-312-966

 

Sklep internetowy Kopalnia Prezentów prowadzi sprzedaż kamieni, biżuterii oraz wyrobów z kamieni naturalnych za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane przez stronę www.kopalniaprezentow.com . Prowadzimy również sprzedaż za pośrednictwem serwisu Allegro.pl . W związku z powyższym zakupione w sklepie i na aukcjach produkty mogą zostać wysłane jedną przesyłką, co znacznie obniży koszty wysyłki poniesione przez Kupującego. Warunkiem jest przesłanie informacji o równoczesnym zakupie na aukcjach i w sklepie. Jeżeli strony sklepu funkcjonują niepoprawnie, występują błędy, martwe linki (odnośniki nie prowadzące do żadnej strony) oraz inne nieprawidłowości w działaniu, koniecznie zgłoś ten fakt do działu obsługi klienta.

 

Ze sklepu mogą korzystać osoby zarejestrowane jak również możliwy jest zakup bez konieczności rejestracji.

 

Oferowane przez nas kamienie, biżuteria i inne wyroby z kamieni naturalnych mają niepowtarzalny charakter, a nasza oferta w większości przypadków dotyczy tylko jednej sztuki przedmiotu z powyższych kategorii. Znaczna część wyrobów wytwarzana jest ręcznie.

 

Cena wyświetlana przy kamieniach bądź innych oferowanych produktach jest podana w w złotych polskich i jest ceną brutto nie obejmującą ewentualnej opłaty za dostawę. Koszt dostawy zostanie automatycznie dołączony do wartości zakupionego towaru podczas finalizacji zamówienia. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia i obowiązuje do czasu zakończenia transakcji.

 

Serwis Kopalnia Prezentówi zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych produktów do oferty, wycofywania produktów z oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych bądź wprowadzania w nich zmian.

 

Dostawa towaru odbywa się po opłaceniu zamówienia , w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób. Zamówione produkty są dostarczane do Klientów sklepu za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A.


Dokonując zakupu w naszym sklepie internetowym jak również na naszych aukcjach allegro, klient automatycznie zawiera z nami umowę pełnomocnictwa na wysyłkę towaru. Nadanie przesyłki na mocy pełnomocnictwa jest dokonywane przez naszą firmę w imieniu i na rzecz klienta. Usługę dostarczenia towaru dokonuje Poczta Polska.

 

Obecnie istnieją następujące możliwości zapłaty za zakupione produkty:

- przelewem na nasze konto,

- poprzez system płatności online DotPay. 

Każde zamówienie jest weryfikowane przez naszych pracowników. Zamówienie zostanie zrealizowane, jeżeli będzie zawierało poprawny adres zamieszkania, telefon odbiorcy i adres poczty elektronicznej. W przypadku podejrzenia o podanie nieprawdziwych danych lub nieuczciwych zamiarów zamawiającego, firma zastrzega sobie prawo do nie wysyłania towaru.

 

Złożone zamówienie może być anulowane tylko drogą mailową lub telefonicznie. W sprawie anulowania zamówienia proszę pisać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub dzwonić pod numer telefonu 783-312-966. Anulować można tylko zamówienia, które nie zostały jeszcze zrealizowane.

 

Zamówienie zostanie zrealizowane maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych od momentu otrzymania płatności, lub w innym terminie jeżeli taki jest podanym w karcie produktu. W przypadku trudności z realizacją, klient zostanie o tym niezwłocznie poinformowany. Termin dostawy może ulec wydłużeniu z przyczyn od nas niezależnych.

 

Kopalnia Prezentów realizuje wysyłki za granicę Polski. Koszt zamówienia zostaje powiększony o opłatę pocztową, która uzależniona jest od kraju docelowego, rodzaju i wagi przesyłki. Szczegóły każdego zamówienia poza granicę kraju będą uzgadniane indywidualnie drogą mailową.

 

Klient otrzymuje potwierdzenie zawarcia transakcji w postaci dowodu sprzedaży dołączonego do zakupionych w naszym sklepie przedmiotów. Na życzenie klienta wystawiamy rachunek. Nie wystawiamy faktur Vat. Wszelkie dokumenty potwierdzające zakup wystawiane są tylko na zakupione przedmioty i nie zawierają kosztów przesyłki.

 

W przypadku zakupów na odległość Kupujący zgodnie z art.7 Ustawy z dn.2.03.2000r. "O ochronie niektórych praw konsumentów (...)", ma prawo odstąpienia od zakupu składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie do 10 dni od daty otrzymania przesyłki. Kupujący odsyła zwracany towar na własny koszt przesyłką rejestrowaną (list polecony, paczka pocztowa, przesyłka kurierska), przesyłki pobraniowe nie będą odbierane. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany z paragonem, innym dowodem sprzedaży lub jego kopią, a sam produkt nie będzie uszkodzony. Do takiej przesyłki należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki Mente et Malleo ma zwrócić zapłatę. Kwota za zwrócony towar zostanie przelana Kupującemu na podany przez niego nr rachunku bankowego w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas zwracanego towaru. Zwrotowi nie podlegają koszty ewentualnych usług dodatkowych wykonanych na zamówienie Kupującego.

 

Zgodnie z Art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych, dane osobowe nabywcy podane podczas składania zamówienia zostaną wprowadzone do bazy danych kopalniaprezentow.com wyłącznie w celach realizacji zamówień i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy Klient ma prawo wglądu do swoich danych i ich poprawienia. Dane podane w formularzu subskrypcji newslettera wykorzystywane są natomiast w celach marketingowych i podlegają polityce prywatności naszej firmy.

 

Korzystanie z naszego serwisu jest równoznaczne z akceptacją Polityki Prywatności, której aktualna wersja dostępna jest tutaj